Meist

Aia- ja maastikukujunduse firma OÜ Kivisilla on asutatud 1991 aastal Ülle ja Urmas Grišakovi poolt perefirmana. Mõlemal oli eelnev pikaajaline töökogemus sellel erialal.

Ülle Grišakov on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia arhitektina ja Urmas Grišakov on lõpetanud Eesti Maaülikooli (tollane Eesti Põllumajanduse Akadeemia) agronoomia erialal.  Seejärel töötas ja õppis Urmas Tallinna Botaanika Aias ja kaitses kanditaadi disertatsiooni linnade haljastamise teemal .

Firmas oleme välja arendatud neli põhisuunda:  projekteerimine,  rajamine,  hooldamine ja sisehaljastus. Suund on algusest peale olnud laiem maastikuehitus projektist rajamise ja hooldamiseni. Seetõttu huvitab meie firmat alati ka lõpptulemus.

Sisehaljastusega tegeleb firmas Liis Bormeister, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektina ja kaitsnud magistrikraadi Helsingi Taideteolinen Korkeakoulus. Liis on praktiseerinud Hollandis ja Londonis.

Oleme ligi 20 aasta jooksul projekteerinud või rajanud sadu aedu ja parke. Nendest tuntumad on Harju tn haljasala, Gleni rahula park Nõmmel, Ülemiste City park, TTÜ campuse maastikukujundus, Tartu Toomemägi, Võru keskpark ja Pärnu Rannapark.

Omame ISO sertifikaati ja Muinsuskaitselist tegevusluba.